O nas  
 

 Portal AtlasFachowca.pl jest serwisem należącym do Firmy ATLAS Sp. Z O.O.
Jest to marka powszechnie rozpoznawalna i ciesząca się zaufaniem Polaków, na wyjątkową siłę marki wpływa spójna wizja i strategia rozwoju firmy oraz prawdziwa pasja jej założycieli i pracowników. 

Specjalnie dla fachowców prowadzimy wyjątkowy – kompleksowy program współpracy pod hasłem ATLAS WSPIERA FACHOWCÓW
 

 

Obok teoretycznych i praktycznych szkoleń produktowych, proponujemy partnerski system autoryzacji. Prowadzimy największy w branży, program lojalnościowy i dostarczamy własny bezpłatny specjalistyczny dwumiesięcznik.
Zachęcamy również do uczestnictwa w internetowym portalu społecznościowym, z darmową możliwością reklamy swoich usług.

Portal AtlasFachowca.pl to pierwsze tak wyjątkowe miejsce w sieci – zarówno dla Fachowców z branży budowlanej, jak i Klientów szukających odpowiedniego wykonawcy lub profesjonalnej porady. Właśnie na tym portalu Fachowcy z całej Polski pod patronatem najsilniejszej marki budowlanej w Polsce – firmy ATLAS, stworzyli społeczność, która stanowi łatwo dostępną bazę dla potencjalnych Klientów. Każdego dnia Fachowcy zdobywają tutaj zlecenia i wiedzę na bieżąco!

O popularności serwisu świadczy stale rosnąca liczba zarejestrowanych i co ważne zweryfikowanych Fachowców.
 
Zarówno Fachowcy budowlani, jak i Klienci mają szansę znaleźć swoje miejsce na Portalu. Co więcej : mogą czerpać obopólne korzyści. Klienci trafiając na serwis AtlasFachowca.pl mają gwarancję, odnalezienia tu solidnych i rzetelnych Fachowców z doświadczeniem natomiast Fachowcy wchodząc na Portal mają szansę znaleźć zlecenia, porozmawiać z kolegami po fachu, skorzystać z darmowych porad ekspertów czy też znaleźć inspiracje przeglądając dodane realizacje (jest ich ponad 8 500)
 
AtlasFachowca.pl Portal specjalistów budowlanych – dołącz do nas (zarejestruj się) i ciesz się z profitów, jakie oferujemy.

---
Administracja portalu www.AtlasFachowca.pl

9:00-17:00
e-mail: kontakt@atlasfachowca.pl
+48 796 900 112

+48 796 900 706