Referencje

Zobacz opinie Zleceniodawców na temat prac wykonanych przez Fachowca. Przy każdej referencji znajdziesz link do galerii, której ona dotyczy.
Referencje możesz dodać przy konkretnej galerii, znajdującej się w Realizacjach:
  1. Wejdź w Realizacje
  2. Wybierz i wejdź w galerię, do której chcesz dodać Referencje
  3. Będąc w galerii, wejdź w zakładkę Referencje z linkiem, pod którym znajduje się formularz do wpisania referencji.
Referencja do:

Sosnowiec/Kielecka

Panowie Paweł Zalewski i Zbigniew Rus przeprowadzili dla nas totalnie kompleksowy remont mieszkania (dwa pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka) obejmujący m.in wymianę instalacji elektrycznej w całym mieszkaniu, wymianę instalacji wodno - kanalizacyjnej, prace związane z prostowaniem, równaniem, stawianiem ścian, gładziami, malowaniem, wykonali wylewki, podwieszane sufity w całym mieszkaniu, położyli glazurę/gres i panele podłogowe (niestandardowy, nowoczesny sposób, gres rektyfikowany dużego formatu), montaż armatury łazienkowej, drzwi wewnętrznych, oświetlenia.

Jak widać zakres prac był bardzo szeroki, a ich wykonanie zdecydowanie przekroczyło panujące standardy. Prace wykonano bardzo starannie, rzetelnie i dokładnie. Ponadto Panowie potrafią doskonale doradzać i realizować wizję klienta., a także zorganizować materiał. Współpraca przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze. Panowie zadbali o każdy szczegół np. informowanie sąsiadów o możliwych zakłóceniach, zabezpieczenie wszelkich demontów, posprzątanie po zakończonym remoncie.

Ekipa godna zaufania - można spokojnie zostawić klucze do mieszkania i wyjechać na wymarzony urlop, a po powrocie gwarantowana satysfakcja. Sami jeszcze nie raz będziemy zapewne korzystać z usług tej firmy. Gorąco polecamy!

Zobacz galerię zdjęć

Referencja do:

Sosnowiec / Rodakowskiego

Pan Paweł i Pan Zbyszek wykonali u mnie gruntowny remont całego mieszkania. Panowie posiadają dużą wiedzę fachową, zawsze służą radą i proponują ciekawe rozwiązania. Dużym plusem jest podjęcie przez Panów kwestii zakupu materiałów, dzięki czemu remont staje się mniej uciążliwy. Wszystkie prace wykonywane są w sposób staranny i z dużą dbałością o staranność i czystość, co jest kolejnym dużym plusem. Efekt końcowy jest rewelacyjny. Gorąco polecam Pana Pana Pawła i Pana Zbyszka jako solidnych i uczciwych fachowców. 

Zobacz galerię zdjęć

Referencja do:

Sosnowiec Wybickiego

Panowie Paweł Zalewski i Zbigniew Rus wykonali dla nas remont łazienki, toalety i kuchni. Wykazali się niespotykanym profesjonalizmem i doświadczeniem, a przy okazji są bardzo sympatyczni i z dużym poczuciem humoru. 

Panowie zadbali o każdy szczegół i detal, a także podpowiedzieli nam kilka ciekawych rozwiązań. Wykonali swoją pracę bardzo starannie, mieszcząc się w wyznaczonym przez siebie czasie, dbając jednocześnie o czystość w mieszkaniu. 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Pawłem i Zbigniewem i szczerze polecamy wszystkim zainteresowanym ich usługami, zważywszy na nasze poprzednie doświadczenia z firmami remontowymi. Wiemy, że w dzisiejszych czasach bardzo trudno o tak profesjonalną i uczciwą firmę. 

Zobacz galerię zdjęć

Referencja do:

Tychy - mieszkanko :)

Firma ZALRUS na nasze zlecenie wykonała prace budowlano - remontowe mieszkania. Łącznie 47 m2. Efekt końcowy spełnił nasze oczekiwania. Współpraca i kontakt z wykonawcami na najwyższym poziomie. Firma cechuje się dobrą organizacją pracy, z dużą starannością wykonała powierzone zadania. Napotkane problemy zostały przemyślane a ich rozwiązanie w pełni nas usatysfakcjonowało. Co najważniejsze słowa "Nie da się" dla firmy nie istniały.  Z przyjemnością polecamy firmę ZALRUS wszystkim osobom chcącym wyremontować swoje mieszkanie. Całość wykonanej pracy z pewnością zasługuje na najwyższą ocenę. 

Zobacz galerię zdjęć

Referencja do:

Sosnowiec Kisielewskiego

Potwierdzam przeprowadzenie remontu generalnego mieszkania przez firmę ZALRUS.

Zakres wykonywanych prac obejmował:

- wymianę instalacji elektrycznej

- obudowa instalacji k/g

- układanie płytek ściennych i podłogowych

- montaż stolarki drzwiowej

- wykonanie gładzi gipsowej

- malowanie

- montaż paneli podłogowych

- prace ogólnobudowlane i wykończeniowe

Firma ZALRUS wykazała się dużą wiedzą fachową, rzetelnością i dobrą organizacją prac. Dużym atutem firmy jest przejęcie odpowiedzialności za zakup i dostawę towarów. Na podstawie zrealizowanej pracy możemy stwierdzić, że wszystkie prace zostały wykonane z należytą starannością i dbałością o szczegóły. 

Rekomenduję firmę jako godną polecenia, wiarygodną i w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania zadań

 

 

 

Zobacz galerię zdjęć