Referencje

Strony

Zobacz opinie Zleceniodawców na temat prac wykonanych przez Fachowca. Przy każdej referencji znajdziesz link do galerii, której ona dotyczy.
Referencje możesz dodać przy konkretnej galerii, znajdującej się w Realizacjach:
  1. Wejdź w Realizacje
  2. Wybierz i wejdź w galerię, do której chcesz dodać Referencje
  3. Będąc w galerii, wejdź w zakładkę Referencje z linkiem, pod którym znajduje się formularz do wpisania referencji.
Referencja do:

Piec

Oddałam w ręce Pana Sławomira Werkowskiego moje nowopowstałe, wymarzone mieszkanie i był to absolutny strzał w dziesiątkę! Wiedziałam od znajomych, jak swoje prace wykonuje Pan Sławek, więc poszłam we współpracę z Nim z pełnym zaufaniem. Po zakończeniu prac wiem, że warto było.
Także moi sąsiedzi (którzy równocześnie ze mną otrzymali mieszkania i w podobnym czasie robili remonty) cały czas podziwiają super jakość wykonania Pana Werkowskiego i z ubolewaniem opowiadają o swoich pseudo-fachowcach i przedziwnych sytuacjach, które tamci im zafundowali…

Ja natomiast miałam z Panem Werkowskim pełen komfort zaufania. Wiedziałam, że o cokolwiek Go poproszę, będzie zrobione jak trzeba i z zachowaniem najwyższych standardów robót. Do tego zawsze mogłam liczyć na poradę w sprawie wyboru rodzaju/jakości używanych materiałów.
Pan Sławek to człowiek kompetentny, dokładny, solidny. Dotrzymuje słowa pod wszelkimi względami: np. terminów, jakości, umowy. Do tego jest wszechstronny! Pracował zarówno nad glazurą, terakotą, jak i hydrauliką, elektryką, malowaniem i tapetowaniem. Plus drobniejsze elementy wykończenia. Wszystko zrobione CACY! :-)
Polecam Pana Werkowskiego!!! Mieszkanie mam wykończone perfekcyjnie!

Zobacz galerię zdjęć

Referencja do:

25 lat

Jesteśmy po wrażeniem dokładności, z jaką Pan Sławek wykonał swoją pracę, a także pomysłowości w zakresie zastosowania rozwiązań, które ułatwiły nam korzystanie z łazienki, a sami na nie byśmy nigdy nie wpadli (np. schowanie liczników, obniżenie brodzika, przeniesienie gniazdka elektrycznego).

Precyzyjnie położona glazura i duża skrupulatność przy pracach wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych. Umiejętność stosowania najnowszych technologii i używanie materiałów najwyższej jakości (hydraulika).

Jesteśmy zadowoleni z naszej nowej łazienki i polecamy usługi pana Sławka, w przyszłości na pewno skorzystamy ponownie,

klienci z Wilanowa

Zobacz galerię zdjęć

Referencja do:

Brodzik

1. Serdecznie polecamy usługi pana Sławomira Werkowskiego. W naszym mieszkaniu przeprowadził całkowity, gruntowny remont łazienki jeszcze z lat '60, po roku wszystko sprawnie funkcjonuje, praca jest wykonana solidnie i dokładnie. Oprócz łazienki pan Sławomir wykonał u nas wiele innych prac jak wymiana framug drzwi (ciężkich, starych), przesuwanie kontaktów, naprawa zamka do drzwi wejściowych, malowanie ścian. Za każdym razem jesteśmy bardzo zadowoleni. Oprócz tego Pan Sławomir jest przesympatycznym, uczciwym i otwartym człowiekiem. Polecamy współpracę z nim każdemu, kto poszukuje solidnego fachowca.

2. It is my greatest personal satisfaction to recommend Mr. Sławomir Werkowski as an interior contractor - including plumbing and electrical works. Mr. Sławomir’s diligent and professional work provided us with a more-than-satisfactory interior renovation of our 40 sqm apartment. Works included a full redesign of the bathroom and additional renovation works in the entrance hall (including fitting new door frames, laying new floor tiles), kitchen (plumbing), lighting, bespoke furniture fitting and paintwork. Mr. Sławomir’s job has been done solidly and without any complaints. After a period of 9 months, no corrections or fixing of any kind were necessary. 

I am most impressed with Mr. Sławomir’s flexibility in being able to take on all interior contracting responsibilities - diverse skill, ranging from tile-laying to plumbing. Mr. Sławomir did all the work by himself. This truly shows great skill and confidence in getting the job well done. 

In addition to that, Mr. Sławomir is joy to be around with. An open, fair and kind person, taking great care to customer satisfaction. I recommend Mr. Sławomir to anybody looking for a solid, professional contractor for apartment or house interior renovations. 

Zobacz galerię zdjęć

Referencja do:

P. Kasi

Polecam pana Sławka w 100%. Jest osobą kompetentną, solidną i bardzo pomocną. Wkłada w swoją pracę całe serce. Zawsze mogłam liczyć na pomoc i poradę. Jego wiedza i doświadczenie naprawdę robią ogromne wrażenie. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy i końcowego efektu.

Zobacz galerię zdjęć

Referencja do:

wanna

Już prawie rok mija od remontu i z czystym sumieniem możemy napisać, że świetna robota i wszystkie prace Pan Sławomir wykonał wspaniale! Ponieważ nad mieszkaniem pracowaliśmy wspólnie, możemy też dodać, że wszystkie prace były wykonywane rzetelnie i terminowo a na dodatek przy dźwiękach muzyki, a już po skończonym zleceniu Pan Sławomir pożyczył nam reflektor, który bardzo się przydał.
Zdecydowanie polecamy usługi Pana Sławomira, takich fachowców ze świecą szukać!

Zobacz galerię zdjęć

Referencja do:

Łazienka u P. Jadzi

Bardzo dobry fachowiec. Kompetentny, odpowiedzialny, solidny. Posiada liczne uprawnienia, w tym elektryczne i hydrauliczne. Podpowiada funkcjonalne rozwiązania. Można powierzyć remont całego domu. Polecam wszystkim znajomym.Bardzo dobry fachowiec. Kompetentny, odpowiedzialny, solidny. Posiada liczne uprawnienia, w tym elektryczne i hydrauliczne. Podpowiada funkcjonalne rozwiązania. Można powierzyć remont całego domu. Polecam wszystkim znajomym.

Zobacz galerię zdjęć

Referencja do:

Łazienka granatowa

Proszę Państwa bardzo jestem zadowolony z wykonania łazienki przez Werkowskiego Sławomira . Wykonywał dla mnie wiele prac i nawet po 5 latach nie mam żadnych zastrzeżeń . Zobacz galerię zdjęć

Referencja do:

Salon , kominek

Jestem bardzo zadowolony z prac wykonanych przez Pana Werkowskiego . Praktycznie to złota rączka . Z czystym sumieniem mogę go polecić , Doświadczony , sumienny i do tego uczciwy . Zobacz galerię zdjęć

Referencja do:

Garaż u kolegi

Sławek jako glazurnik jest w 100% zawodowcem . Nie patrzy jakie to pomieszczenie , tylko zawsze układa płytki profesjonalnie . Pomocny też w doborze płytek i materiałów . Polecam go jako Fachowca . Zobacz galerię zdjęć

Referencja do:

Łazienka

Pan Sławek to przede wszystkim doskonały fachowiec. Można mu zaufać w 100%. Łazienka wykonana zgodnie z projektem. Standard wykonania bardzo wysoki, kafelki są równo położone a biały montaż idealnie wykonany. Elektryka i grzejnik działają bez zarzutów. Pan Sławek jest przemiłą osobą, chętną do pomocy i zawsze gotową doradzić. Każdemu polecam współpracę bo to fachowiec jakich mało! Zobacz galerię zdjęć

Strony