Referencje

Zobacz opinie Zleceniodawców na temat prac wykonanych przez Fachowca. Przy każdej referencji znajdziesz link do galerii, której ona dotyczy.
Referencje możesz dodać przy konkretnej galerii, znajdującej się w Realizacjach:
  1. Wejdź w Realizacje
  2. Wybierz i wejdź w galerię, do której chcesz dodać Referencje
  3. Będąc w galerii, wejdź w zakładkę Referencje z linkiem, pod którym znajduje się formularz do wpisania referencji.
Referencja do:

Taką pracę to ja lubię :)

Pan Sebastian Dyrek wykonywał u nas generalny remont łącząc dwa mieszkania w jedno. Zakres robót był bardzo duży co widać na zdjęciach.
Zaufanie jakim obdarzyliśmy p.Dyrka nie zawiodło nas. 4 miesiące remontu wspominamy nadzwyczaj dobrze, a to dlatego, że p.Sebastian jest fachowcem w dziedzinie budownictwa. To osoba bardzo zorganizowana i dokładna w swojej pracy. Starannie wykonuje detale. Ma duże doświadczenie zawodowe oraz wiedzę, co pozwala mu doradzać bardzo dobre rozwiązania.
Dobrą współpracę oceniamy również dzięki temu, że p.Sebastian nadzorował prace związane z elektryką i gazem. Problemy, które występowały podczas remontu były na bieżąco z nami konsultowane i rozwiązywane dzięki pomysłowości p.Sebastiana. Warto podkreślić, że p.Dyrek jest osobą godną zaufania. Można powierzyć mu klucze, wyjechać, a po powrocie zobaczyć efekt pracy.
Dzięki wielkiemu zaangażowaniu oraz pasji p.Sebastiana możemy cieszyć się pięknym (w naszym odczuciu) oraz funkcjonalnym mieszkaniem. Dziękujemy.

Zobacz galerię zdjęć

Referencja do:

Praca Żernica Luty

Powyższe zdjęcia zostały wykonane w naszym domu. Pan Sebastian znakomicie wywiązał się ze swojej pracy i jesteśmy bardzo zadowoleni z jej efektów. Możemy z czystym sumieniem polecić jego usługi.

 

Zobacz galerię zdjęć

Referencja do:

Gliwice Gruszczyńskiego

Pan Sebastian wyróżnia się dużym zaangażowaniem w wykonywaną pracę. Jest osobą godną zaufania, można mu swobodnie powierzyć materiał, mieszkanie. Prace wykonuje z starannością i czystością. Jest otwarty na sugestie klienta, ale także potrafi doradzić w razie wątpliwości lub przekonać do innych rozwiązań, jeśli propozycje klienta nie są do końca trafione. Dodatkowym plusem jest to, że prace wykonuje szybko i kończy zgodnie z terminem.

Zobacz galerię zdjęć

Referencja do:

Prace w Ośrodku Pomocy Społecznej Gliwice

Pan Sebastian Dyrek po raz trzeci wykonywał prace remontowo - budowlane w Środowiskowym Domu Samopomocy. Było to malowanie pomieszczeń, kafelkowanie, adaptacja piwnic, remont łazienek. Prace wykonywał zawsze niezwykle starannie i sumiennie. Roboty były wykonywane przed terminem. Nigdy nie było reklamacji z tytułu wadliwie wykonanych prac. Pan Sebastian Dyrek jest osobą uczciwą i kompetentną, z którą bardzo dobrze się współpracuje. Polecam. 

Zobacz galerię zdjęć

Referencja do:

Gliwice Bojków

Prace remontowe zostały wykonane solidnie i fachowo we wcześniej ustalonym terminie i nabytą starannością.

Prace polegały na:

- malowaniu

- kafelkowaniu

- płytkowaniu

- podłogi - panele 

- montaż drzwi itp. 

Współpraca przebiegła pomyślnie. Pan wykazał się dużą rzetelnością i dużą organizacją prac. W wielu sytuacjach służył dobrą radą. Uważam, iż jest firmą godną polecenia, czego nie można przypisać wielu wcześniejszym firmom. Polecam w 100%. Pełne zadowolenie z wykonanych prac. 

Zobacz galerię zdjęć

Referencja do:

Proste, trwałe i piękne

Pan Sebastian wykonywał u mnie juz wiele prac. Prace wykonuje solidnie, czysto, zawsze doradzi, jest otwarty na sugestie ze stronyk klientów. Z przyjemnością mogę polecić pana Sebastiana i jego firme. W przyszłości nadal zamierzam korzystać z usług firmy DYRBUD Zobacz galerię zdjęć

Referencja do:

Rydułtowy, przy cmentarzu

O wyborze firmy DYR-BUD zadecydowała konkurencyjna i czytelna wycena . Zakres usług był bardzo duży – były to prace wykończeniowe w nowym domu związane m.in. z: wykonaniem podwieszanych sufitów, obudową kominka , malowaniem ścian, kafelkowaniem, instalacją sanitariatów, montażem oświetlenia itd. Ponadto firma wykonała elewację budynku. Większość naszych uwag była przyjmowana i realizowana na bieżąco. Prace zostały wykonane rzetelnie, fachowo i terminowo. Jest to firma godna zaufania. Zobacz galerię zdjęć

Referencja do:

Gliwice Łabędy

Firma DYRBUD S.C. wykonała dla mnie kapitalny remont mieszkania, rezultatem tego jest piękne, przestrzenne i jasne mieszkanie. Moi goście nie mogą uwierzyć, że jest to te same mieszkanie. Podczas remontu nie było żadnych problemów z realizacją, mogłam liczyć na fachowe porady dotyczące wyboru materiałów i zastosowania rozwiązań, dodatkowo firma wzięła na siebie dostarczenie całego materiału. Dzięki dobrym kontaktom Pana Sebastiana udało mi się zakupić materiał oraz wyposażenie w bardzo niskich cenach. Wszystko było wykonywane czysto, fachowo i przede wszystkim terminowo - miałam piękny prezent na święta. Szczerze mogę polecić Pana Sebastiana i jego firmę. Zobacz galerię zdjęć

Referencja do:

To się nazywa odświeżenie domu

Firma DYR-BUD jest firmą rzetelną,remont przebiegł płynnie i sprawnie.Fachowość p.Sebastiana oraz pomysły niezastąpione.Cennik usług konkurencyjny porównując z innymi firmami.Serdecznie dziękuje całej firmie'' DYR-BUD " za wykonanie gruntownego remontu domu. Zobacz galerię zdjęć

Referencja do:

mieszkanie przy elektrowni

Firma Dyr-bud jest godna polecenia. Firma ta wykonała remont mojego mieszkania od podstaw. Pod uwagę należy wsiąść fachowe doradztwo, a także pomoc w aranżacji wnętrz, między innymi spodobał mi się projekt łazienki wykonany przez Pana Sebastiana Dyrka. Ponadto firma pomaga dobrać klientowi odpowiednie materiały, płytki, tynki itp. Firma Dyr-bud jest godna zaufania, jest otwarta na sugestie ze strony klienta. Jestem zadowolona z wykonanego remontu przez Pana Sebastiana Dyrka, mogę polecić go jako sprawdzonego i doświadczonego fachowca, który nie boi się nowych wyzwań, interesuje się budownictwem oraz jest na bieżąco ze zmieniającymi się technologiami. Zobacz galerię zdjęć