Referencje

Zobacz opinie Zleceniodawców na temat prac wykonanych przez Fachowca. Przy każdej referencji znajdziesz link do galerii, której ona dotyczy.
Referencje możesz dodać przy konkretnej galerii, znajdującej się w Realizacjach:
  1. Wejdź w Realizacje
  2. Wybierz i wejdź w galerię, do której chcesz dodać Referencje
  3. Będąc w galerii, wejdź w zakładkę Referencje z linkiem, pod którym znajduje się formularz do wpisania referencji.
Referencja do:

Mieszkanko

Pan Jan Jakóbik wraz z Panem Jackiem Jankowiczem - ,,Krakowscy Fachowcy" w dniach od 01.12.2017 - 19.01.2018 wykonywali kompleksowe prace wykończeniowe nowo zakupionego mieszkania przy ulicy Fabrycznej w Krakowie. Zakres prac obejmował: wykonanie gładzi polimerowej/gipsowej na ścianach, malowanie ścian, zabudowa nietypowa G-K, położenie masy tynkowej na ścianie, ułożenie glazury wraz z szlifowaniem kantów płytek, gruntowne modyfikacje instalacji elektrycznej.

Nasza współpraca zaczęła się od bardzo precyzyjnie przygotowanego kosztorysu, dającego pełny przegląd czekających kosztów. Kosztorys w połowie prac został zaktualizowany,  co było wynikiem pewnych zmian w zakresie prac, które zdecydowałam się wprowadzić.

Same prace wykonane z niezwykłą dokładnością i starannością o każdy detal. Po zakończeniu prac pomimo bardzo dokładnego ich przeglądnięcia nie było potrzeby wykonania żadnych poprawek. Elementy, które miałyby szansę być uszkodzone podczas prac, jak drzwi, okna były starannie zabezpieczone. Bardzo pomocnym dla mnie rozwiązaniem było scedowanie zabezpieczenia potrzebnych klejów, płyt i innych materiałów na Wykonawcę, co zapewniło dobrą cenę (Wykonawca ma zniżki) jak i odpowiednią ich ilość i jakość. Rozliczenie odbywało się na podstawie paragonów gwarantując pełną przejrzystość. 

Dodatkowo, co według mnie ma istotną wartość dodaną, na bieżąco były sugerowane mniejsze lub większe zmiany do projektu przygotowanego przez architekta, dzięki czemu mieszkanie nie tylko wygląda ładnie, ale jest praktyczne w utrzymaniu i funkcjonalne.Z pełną odpowiedzialnością polecam tego Wykonawcę. W przyszłości, przy kolejnej inwestycji zapewne skorzystam z jego usług.

Zobacz galerię zdjęć

Referencja do:

ZŁOTA ŁAZIENKA część 1 apartamentu

Zakład Usługowo Budowlany mgr inż. Aleksander Braś z siedzibą w Krakowie os. Ogrodowe 1/26 potwierdza, że Pan Jan Jakóbik zamieszkały w Krakowie przy ul. Mała Góra 14 c/63 wykonywał w 2016/2017 r. roboty wykończeniowe mieszkania o powierzchni 120 m^2 w budynku przy ul. Przemysłowej 24 w Krakowie.Roboty obejmowały roboty malarskie, glazurnicze, posadzkarskie, zabudowy G-K, montaż stolarski, instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne. Prace zostały wykonane fachowo, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej w uzgodnionych terminach, prawidłowo zakończone i odebrane. Na podstawie zrealizowanych zadań stwierdzam, że firma jest godna polecenia z uwagi na dobrą jakość wykonania, fachowość, długoterminową gwarancję i terminowość.

Zobacz galerię zdjęć

Referencja do:

Wykończenie wnętrza lokalu mieszkalnego

W marcu 2017r. firma Krakowscy Fachowcy wykonywała kompleksowe wykończenie naszego nowo zakupionego mieszkania. Zakres robót był dość duży: zaczynając od wykonania sufitów podwieszanych, przeróbek instalacji, flizowania poprzez kładzenie gładzi, tapety i malowanie, a kończąc na montowaniu karniszy czy lamp. Wszystkie te prace zostały zrealizowane z dokładnością i starannością jakiej oczekiwaliśmy, jak również terminowo oraz zgodnie z ustalonym wcześniej kosztorysem. Wszystkie materiały "niewidoczne" potrzebne do realizacji były na bieżąco kupowana przez Pana Jana, co było dla nas ogromny udogodnieniem. Zaoszczędziliśmy dzięki temu mnóstwo czasu.

 

Ponadto mogliśmy liczyć na dobre rady dotyczące rozwiązań technicznych, które z pewnością znacząco wpłynęły na wygląd estetyczny i wizualny całego mieszkania. Jest to firma, która zdecydowanie wzbudziła nasze zaufania co skutkowało tym, że na budowie pojawialiśmy się raz w tygodniu, tylko gdy potrzebne były decyzje, które musiały zostać podjęte na miejscu. Sam sposób rozliczania był również dla nas komfortowe, odbywał się na podstawie paragonów, które były przedstawiane na bieżąco.Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi firmy Krakowscy Fachowcy, myślę że sami jeszcze niejednokrotnie skorzystamy z ich usług.

Zobacz galerię zdjęć