Kalendarz

Np.: 22/04/2018
Np.: 22/04/2018

Kwiecień 2018

pon. wt. śr. czw. pt. sob. ndz.
26
27
28
29
30
31
1
 
 
 
 
 
 
 
2
3
4
5
6
7
8
 
 
 
 
09:00 Ocieplenia

Ocieplenia

Data wydarzenia 
czw., 2018-04-05 09:00
Adres 
Hutnicza 25
Miasto 
Gdynia
Województwo 
pomorskie
Prowadzący 
Tomasz Wenus
Organizator 
Piotr Bryl

tel. kontaktowy: 667501535 

 
 
17:00 Ocieplenia

Ocieplenia

Data wydarzenia 
czw., 2018-04-05 17:00
Adres 
Piłsudskiego 5
Miasto 
Ryki
Województwo 
lubelskie
Prowadzący 
PATRYK KIJAK
Organizator 
Jarosław Radecki

Tel. kontaktowy: 603632135

 
 
17:00 Ocieplenia

Ocieplenia

Data wydarzenia 
pt., 2018-04-06 17:00
Adres 
Gdańska 95
Miasto 
Węgrów
Województwo 
mazowieckie
Prowadzący 
JAROSŁAW SUŁEK
Organizator 
Marcin Jędrych

tel. kontaktowy: 607780581

 
 
17:00 Ocieplenia

Ocieplenia

Data wydarzenia 
pt., 2018-04-06 17:00
Adres 
Płocka 169
Miasto 
Włocławek
Województwo 
kujawsko-pomorskie
Prowadzący 
Józef Karbowski
Organizator 
Bartosz Marcianiak, Mateusz Strzelcki

tel. kontaktowy: 695120215

 
 
17:30 Łazienka - część 1 - układ warstw, materiały
 
 
18:00 Ocieplenia

Ocieplenia

Data wydarzenia 
pt., 2018-04-06 18:00
Adres 
Szafera 11
Miasto 
Sanok
Województwo 
podkarpackie
Prowadzący 
ZBIGNIEW STASIAK
Organizator 
Dawid Myszak

Tel. kontaktowy: 665255040

 
 
18:00 Ocieplenia

Ocieplenia

Data wydarzenia 
pt., 2018-04-06 18:00
Adres 
Zamkowa 3
Miasto 
Skarszewy
Województwo 
pomorskie
Prowadzący 
Tomasz Wenus
Organizator 
Maciej Kessler

tel. kontaktowy: 885884865

 
 
09:00 Łazienka - część 1 - układ warstw, materiały
 
 
9
10
11
12
13
14
15
 
12:00 Ocieplenia

Ocieplenia

Data wydarzenia 
pon., 2018-04-09 12:00
Adres 
Traugutta 20g
Miasto 
Nidzica
Województwo 
mazowieckie
Prowadzący 
TOMASZ AUCHIM
Organizator 
Kamil Nadratowski

Tel. kontaktowy: 601826469

 
 
16:30 Ocieplenia

Ocieplenia

Data wydarzenia 
wt., 2018-04-10 16:30
Adres 
Modlińska 265
Miasto 
Warszawa
Województwo 
mazowieckie
Prowadzący 
Zbigniew Stasiak
Organizator 
Piotr Cieślak

Tel. kontaktowy: 669230381

 
 
10:00 Łazienka - część 1 - układ warstw, materiały
 
 
17:00 Łazienka - część 1 - układ warstw, materiały
 
 
 
16:30 Łazienka - część 1 - układ warstw, materiały
 
 
17:00 Podkłady i posadzki

Podkłady i posadzki

Data wydarzenia 
pt., 2018-04-13 17:00
Adres 
Rynek 16
Miasto 
Międzyrzecz
Województwo 
lubuskie
Prowadzący 
DARIUSZ RYCHLIŃSKI
Organizator 
Patryk Jeziorski

tel. kontaktowy: 603630646

 
 
17:00 Ocieplenia

Ocieplenia

Data wydarzenia 
pt., 2018-04-13 17:00
Adres 
Wyzwolenia 52
Miasto 
Strzegowo
Województwo 
mazowieckie
Prowadzący 
Józef Karbowski
Organizator 
Bartosz Marcianiak, Mateusz Strzelcki

Tel. kontaktowy: 695120215

 
 
17:00 Taras - część 1

Taras - część 1

Data wydarzenia 
pt., 2018-04-13 17:00
Adres 
Przemysłowa 70
Miasto 
Tychy
Województwo 
śląskie
Prowadzący 
MAREK OGAZA
Organizator 
Grzegorz Radwan, Witold Cieślik

Tel. kontaktowy: 695120866

 
 
17:00 Podkłady i posadzki

Podkłady i posadzki

Data wydarzenia 
pt., 2018-04-13 17:00
Adres 
Wspólna 3a
Miasto 
Opole
Województwo 
opolskie
Prowadzący 
RAFAŁ TOPPICH
Organizator 
Bogdan Smolarczyk, Paweł Szlęzak

tel. kontaktowy: 723393013

 
 
17:30 Ocieplenia

Ocieplenia

Data wydarzenia 
pt., 2018-04-13 17:30
Adres 
Kamierowskiego 45
Miasto 
Nowe
Województwo 
kujawsko-pomorskie
Prowadzący 
Wiesław Skok
Organizator 
Maciej Fitek

Tel. kontaktowy: 603632148

 
 
18:00 Ocieplenia

Ocieplenia

Data wydarzenia 
pt., 2018-04-13 18:00
Adres 
Rynek 40
Miasto 
Maciejowice
Województwo 
mazowieckie
Prowadzący 
Jarosław Sułek
Organizator 
Tomasz Matosek

Tel. kontaktowy: 663762288

 
 
14:00 Podkłady i posadzki

Podkłady i posadzki

Data wydarzenia 
sob., 2018-04-14 14:00
Adres 
Kruszewo-Brodowo 31A
Miasto 
Sokoły
Województwo 
podlaskie
Prowadzący 
TOMASZ AUCHIM
Organizator 
Dariusz Daniluk

Tel. kontaktowy: 785551248

 
 
18:00 Posadzki

Posadzki

Data wydarzenia 
sob., 2018-04-14 18:00
Adres 
Szosa Lubicka 155
Miasto 
Toruń
Województwo 
kujawsko-pomorskie
Prowadzący 
PIOTR NIEDBAŁA
Organizator 
Sebastian Kierzkowski

Tel. kontaktowy: 603630569

 
 
16
17
18
19
20
21
22
 
08:00 Łazienka - część 2 – miejsca szczególne w łazience
 
 
08:00 Łazienka - część 1 - układ warstw, materiały
 
 
17:00 Łazienka - część 1 - układ warstw, materiały
 
 
07:00 Łazienka - część 1 - układ warstw, materiały
 
 
08:00 Podkłady i posadzki

Podkłady i posadzki

Data wydarzenia 
wt., 2018-04-17 08:00
Adres 
Kolejowa 7
Miasto 
Sokółka
Województwo 
podlaskie
Prowadzący 
TOMASZ AUCHIM
Organizator 
Dariusz Daniluk

Tel. kontaktowy: 785551248

 
 
16:30 Taras - część 1

Taras - część 1

Data wydarzenia 
wt., 2018-04-17 16:30
Adres 
Kominkowa 21
Miasto 
Kowale
Województwo 
pomorskie
Prowadzący 
Tomasz Wenus
Organizator 
Paweł Pepliński

tel. kontaktowy: 693950172

 
 
07:30 Łazienka - część 1 - układ warstw, materiały
 
 
13:00 Taras - część 1

Taras - część 1

Data wydarzenia 
śr., 2018-04-18 13:00
Adres 
Szczęśliwa 7
Miasto 
Gdańsk
Województwo 
pomorskie
Prowadzący 
WIESŁAW SKOK
Organizator 
Paweł Pepliński

Tel. kontaktowy: 693950172

 
 
09:00 Łazienka - część 1 - układ warstw, materiały
 
 
17:00 Łazienka - część 1 - układ warstw, materiały
 
 
07:00 Łazienka - część 1 - układ warstw, materiały
 
 
10:00 Ceramika

Ceramika

Data wydarzenia 
pt., 2018-04-20 10:00
Adres 
Pilotów 6
Miasto 
Kraków
Województwo 
małopolskie
Prowadzący 
MIROSŁAW KWIATKOWSKI
Organizator 
Jarosław Liśkiewicz

tel. kontaktowy: 695120970

 
 
12:00 Wykończenia wnętrz

Wykończenia wnętrz

Data wydarzenia 
pt., 2018-04-20 12:00
Adres 
Wyszyńskiego 10
Miasto 
Przysucha
Województwo 
mazowieckie
Prowadzący 
WOJCIECH TOMCZYK
Organizator 
Łukasz Cudzich, Michał Bąk

Tel. kontaktowy: 695120796

 
 
16:00 Podkłady i posadzki

Podkłady i posadzki

Data wydarzenia 
pt., 2018-04-20 16:00
Adres 
Sojuszników 14
Miasto 
Trzcińsko Zdrój
Województwo 
zachodniopomorskie
Prowadzący 
DARIUSZ RYCHLIŃSKI
Organizator 
Patryk Jeziorski, Grzegorz Nowak

Tel. kontaktowy: 607390630

 
 
16:30 Ocieplenia

Ocieplenia

Data wydarzenia 
pt., 2018-04-20 16:30
Adres 
Parkowa 4A
Miasto 
Aleksandrów Kujawski
Województwo 
kujawsko-pomorskie
Prowadzący 
PIOTR NIEDBAŁA
Organizator 
Łukasz Lewandowski

Tel. kontaktowy: 695120227

 
 
17:00 Ocieplenia

Ocieplenia

Data wydarzenia 
pt., 2018-04-20 17:00
Adres 
Środkowa 4A
Miasto 
Dopiewo
Województwo 
wielkopolskie
Prowadzący 
PRZEMYSŁAW KROKOS
Organizator 
Damian Domański

Tel.kontaktowy: 607761095

 
 
17:00 Taras - część 1

Taras - część 1

Data wydarzenia 
pt., 2018-04-20 17:00
Adres 
Dworcowa 35
Miasto 
Głogówek
Województwo 
opolskie
Prowadzący 
RAFAŁ TOPPICH
Organizator 
Bogdan Smolarczyk, Paweł Szlęzak

tel. kontaktowy: 723393013

 
 
17:30 Ocieplenia

Ocieplenia

Data wydarzenia 
pt., 2018-04-20 17:30
Adres 
Hellera 64
Miasto 
Imielin
Województwo 
śląskie
Prowadzący 
MAREK OGAZA
Organizator 
Grzegorz Radwan, Witold Cieślik

Tel. kontaktowy: 695120866

 
 
18:00 Ocieplenia

Ocieplenia

Data wydarzenia 
pt., 2018-04-20 18:00
Adres 
Ostrowiecka 14
Miasto 
Starachowice
Województwo 
świętokrzyskie
Prowadzący 
WOJCIECH TOMCZYK
Organizator 
Katarzyna Łukawska

Tel. kontaktowy: 601979812

 
 
 
23
24
25
26
27
28
29
 
 
 
17:00 Ocieplenia

Ocieplenia

Data wydarzenia 
śr., 2018-04-25 17:00
Adres 
Koszykówka 7
Miasto 
Malbork
Województwo 
pomorskie
Prowadzący 
WIESŁAW SKOK
Organizator 
Jarosław Zając

Tel. kontaktowy: 695122715

 
 
09:00 CERTYFIKACJA GLAZURNIK ATLAS

CERTYFIKACJA GLAZURNIK ATLAS

Data wydarzenia 
czw., 2018-04-26 09:00 do pt., 2018-04-27 17:00
Adres 
Szczawińska 52a
Miasto 
Zgierz
Województwo 
łódzkie
Organizator 
Ewelina Andryszczak

Miejsce: Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych S.A., Poligon Szkoleniowy (w budynku biurowym).

ZAPEWNIAMY NOCLEG I WYŻYWIENIE PODCZAS SZKOLENIA.

Korzyści z przystąpienia go programu Certyfikacji Fachowców Atlas to m.in.
- ubezpieczenie OC dla firmy,
- opieka medyczna na preferencyjnych warunkach,
- dostęp do specjalistycznych szkoleń,
- rekomendacja najsilniejszej marki na polskim rynku.

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy posiadać minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie oraz 400 punktów w Programie Fachowiec z produktów glazurniczych.

Dowiedz się więcej

Zapisy na szkolenie możliwe bezpośrednio w kalendarzu szkoleń lub poprzez:

- tel. 609 630 975

- e-mail autoryzacje@atlas.com.pl

 
 
07:00 Łazienka - część 1 - układ warstw, materiały
 
 
 
 
08:00 Taras - część 2

Taras - część 2

Data wydarzenia 
pt., 2018-04-27 08:00
Adres 
Towarowa 7
Miasto 
Toruń
Województwo 
kujawsko-pomorskie
Prowadzący 
PIOTR NIEDBAŁA
Organizator 
Łukasz Lewandowski

Tel. kontaktowy: 695120227

 
 
16:00 Wykończenia wnętrz

Wykończenia wnętrz

Data wydarzenia 
pt., 2018-04-27 16:00
Adres 
Pałacowa 17
Miasto 
Grójec
Województwo 
mazowieckie
Prowadzący 
JÓZEF TOMCZYK
Organizator 
Michał Bąk

Tel. kontaktowy: 695120796

 
 
17:00 Taras - część 2

Taras - część 2

Data wydarzenia 
pt., 2018-04-27 17:00
Adres 
Prężyńska 17
Miasto 
Prudnik
Województwo 
opolskie
Prowadzący 
RAFAŁ TOPPICH
Organizator 
Bogdan Smolarczyk, Paweł Szlęzak

Tel. kontaktowy: 723393013

 
 
18:00 Łazienka - część 1 - układ warstw, materiały
 
30
1
2
3
4
5
6
 
15:30 Łazienka - część 1 - układ warstw, materiały

Łazienka - część 1 - układ warstw, materiały

Data wydarzenia 
pon., 2018-04-30 15:30
Adres 
Grudziądzka 15
Miasto 
Biskupiec Pomorski
Województwo 
warmińsko-mazurskie
Prowadzący 
PIOTR NIEDBAŁA
Organizator 
Zbigniew Sołtysiński

Tel. kontaktowy: 601979837