​Targi narzędzi PGN już wkrótce

Autor 
AtlasFachowca.pl
11.01.2015Komentarze (6)

Targi Narzędzi PGN Tool Show odbędą się w dniach 6-7 lutego 2015 r. w Centrum Expo Arena w Ostródzie. Spotka się na nich w jednym miejscu branża narzędziowa z całej Polski.

 Swój udział w targach potwierdziło ponad 50 największych firm z rynku narzędziowego.


Targi mają formułę półotwartą. Pierwszy ich dzień (6 luty) to dzień zamknięty przeznaczony tylko dla partnerów handlowych Polskiej Grupy Narzędziowej. Drugi dzień targowy (7 luty) to dzień otwarty dla wszystkich zwiedzających. PGN Tool Show będzie wyjątkową okazją do przyjrzenia się całej branży narzędziowej. W tych dniach partnerzy PGN-u będą mogli kontraktować zakupy na specjalnych warunkach handlowych.

Jedną z atrakcji będzie otwarta Scena Targowa, na której każdy z wystawców będzie miał czas na zaprezentowanie się publiczności targowej. Będzie to miejsce zarówno na huczne prezentacje nowości rynkowych, na przeprowadzenie konkursów oraz pokazy maszyn.

Podczas Targów odbędą się II Mistrzostwa Płytkarzy i Glazurników. Pierwsza edycja w 2011 roku spotkała się z bardzo żywym przyjęciem. Udział wzięło w niej 20 ekip glazurniczych. W najbliższych mistrzostwach organizatorzy spodziewają się podobnej liczby uczestników. Sponsorami wydarzenia są marki Olejnik, Słowik, Stayer, Irwin, Rubi i Krause. Na PGN Tool Show zostanie też pokazana nowa Skoda Fabia.

Targi narzędziowe to nie tylko rozmowy o biznesie i handlu, to również okazja do spotkania w przyjaznej atmosferze wszystkich miłośników branży, mająca oprawę w postaci atrakcyjnych konkursów  i akcentów.

Patronaty medialne nad PGN Tool Show objęli: Gazeta Narzędziowa, Murator, Radio Olsztyn oraz Atlas fachowca.

 
Więcej informacji na temat Targów Narzędzi PGN Tool Show: 
https://www.facebook.com/PGNToolShow
www.pgn-toolshow.pl

 

 

Spot promujący Targi Narzędzi PGN Tool Show:
https://www.youtube.com/watch?v=my-ynVAha24 

 

 

Zapraszamy wszystkich wykonawców do odwiedzania stoisk ulubionych firm.

 

Kategoria 
Tagi 
Targi Narzędzi PGN Tool Show
ii mistrzostwa płytkarzy i glazurników

Nasi partnerzy