Autoryzowany Dekorator – tytuł, który warto zdobyć

Autor 
Anna Stolarek, Grupa ATLAS
06.11.2017Komentarze (0)

Fox Dekorator (marka należąca do Grupy ATLAS) oferuje możliwość zdobycia tytułu Autoryzowanego Dekoratora. O tym, kto może wziąć udział w szkoleniu, na czym ono polega i przede wszystkim jakie korzyści zapewnia uczestnikom, opowiada szkoleniowiec marki – Marian Mamczak.

Marian Mamczak – szkoleniowiec marki Fox Dekorator
Wykańczaniem wnętrz zajmuje się od 1997 roku. Z marką FOX jest związany już 11 lat. Od 2008 roku prowadzi prezentacje tynków dekoracyjnych w marketach i innych punktach sprzedaży. Od 3 lat jest szkoleniowcem marki Fox Dekorator i stara się przekazywać jak najwięcej informacji na temat aplikacji tynków dekoracyjnych.

 


 

Korzyści, jakie zapewnia tytuł Autoryzowanego Dekoratora

  • większa wiarygodność w oczach klientów
  • certyfikat potwierdzający uzyskanie tytułu
  • wysoka pozycja w wyszukiwarce portalu www.atlasfachowca.pl
  • rekomendacja przedstawicieli handlowych Fox Dekorator
  • status VIP w Programie Fachowiec i wyjątkowe korzyści z zebranych w nim punktów
  • 30% rabatu na zakup Biblioteki Efektów Dekoracyjnych (nowy typ wzornika w funkcjonalnej, twardej oprawie) oraz zestawu narzędzi do ich tworzenia

 

  • szkolenia specjalistyczne w atrakcyjnej cenie – możliwość zyskania doświadczenia w pracy z zaawansowanymi dekoracjami
  • ubezpieczenie OC dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • płatna opieka medyczna w wyjątkowej cenie
  • oprawa wizualna – wizytówki oraz pakiet z logo Autoryzowany Dekorator: koszulka, ubranie robocze oraz naklejka magnetyczna na samochód

Tytuł Autoryzowanego Dekoratora  = więcej zleceń

      

Jak zrodził się pomysł na stworzenie grupy Autoryzowanych Dekoratorów?
Zaczęliśmy otrzymywać coraz więcej zapytań od klientów, czy jesteśmy w stanie polecić kogoś, kto najlepiej wykona wymarzoną dekorację w ich salonie czy sypialni. To skłoniło nas do stworzenia bazy sprawdzonych wykonawców – profesjonalistów, co do których mamy pewność, że jakość ich pracy jest najwyższa. Jako producent systemów do dekoracji wnętrz zdajemy sobie sprawę, że wybór i zakup wybranego produktu to dopiero połowa sukcesu. Aby ściana wyglądała naprawdę tak, jak to sobie wyobrażamy, niezbędna jest prawidłowa aplikacja. W ofercie marki Fox Dekorator znajdują się zarówno efekty, które nie wymagają od fachowca dużego doświadczenia, jak i takie, do których zastosowania niezbędne są konkretne umiejętności i wprawa. Niezależnie od wszystkiego, rezultat zależy od wykonawcy.

 
Pierwsze szkolenia na Srebrnego Dekoratora odbyły się m.in. w Dąbrowie Górniczej w 2016 roku. W jednym z nich (zdjęcie powyżej) uczestniczyły aż trzy panie, które świetnie sobie radziły z aplikacją wszystkich efektów.

Jakie warunki należy spełnić, by dołączyć do grupy Autoryzowanych Dekoratorów?
Przede wszystkim trzeba odbyć szkolenie, dzięki któremu wykonawca uzyskuje tytuł Srebrnego Dekoratora. Kolejny krok to zebranie 400 punktów z zakupu wybranych produktów marki Fox Dekorator (ich lista znajduje się na stronie www.fox-dekorator.pl) i przesłanie ich do Programu Fachowiec. Następnie, na adres fox_marketing@atlas.com.pl, należy przesłać pięć zdjęć dekoracji zrealizowanych przy użyciu naszych produktów. Powinny to być zdjęcia pochodzące z trzech różnych realizacji, jak najlepiej przedstawiające wykonaną pracę. Dzięki temu zyskamy pewność, że fachowiec jest godny polecenia. I ostatnia sprawa – Autoryzowanym Dekoratorem może zostać wyłącznie osoba prowadząca działalność gospodarczą, zatrudniająca nie więcej niż 10 osób.


Zgierz, 2016 rok. Uczestnicy pierwszego szkolenia.

Czyli wszystko zaczyna się od szkolenia na Srebrnego Dekoratora. Czy możesz zdradzić, jak ono wygląda?
Takie szkolenia odbywają się w Zgierzu, Dąbrowie Górniczej, Gdańsku i we Wrocławiu. Przez dwa dni uczestnicy zdobywają podstawową wiedzę na temat produktów marki Fox Dekorator, uczą się, jak wykonywać najpopularniejsze efekty dekoracyjne w praktyce oraz jak unikać najczęściej popełnianych błędów. W szkoleniu zwykle bierze udział około 10 osób, co jest komfortowe dla wszystkich i pozwala na indywidualny kontakt z każdym uczestnikiem.
Od uzyskania statusu Autoryzowanego Dekoratora dzieli już wtedy tylko jeden krok – wystarczy przesłać e-mailem 5 zdjęć z trzech swoich realizacji oraz zebrać 400 punktów z zakupu produktów marki FOX. Od września 2017 roku rozpoczynamy również serię specjalistycznych szkoleń uzupełniających. To wyjątkowa oferta skierowana do osób, które chcą poszerzyć wiedzę i opanować aplikację zaawansowanych efektów na dużych powierzchniach. Autoryzowanym Dekoratorom marki FOX oferujemy preferencyjne warunki cenowe, ale do udziału zapraszamy oczywiście również innych uczestników. Udział w takim specjalistycznym szkoleniu ułatwia przedłużenie statusu Autoryzowanego Dekoratora o kolejny rok. Wystarczy, że wykonawca zbierze 500 punktów w Programie Fachowiec (standardowo z zakupu produktów marki FOX trzeba uzbierać 1000 punktów).

Czy mógłbyś podsumować dotychczasowe szkolenia organizowane przez Fox Dekorator?
Szkolenia na Srebrnego Dekoratora cieszyły się i cieszą dużym zainteresowaniem wśród wykonawców. Od października 2016 roku przeszkoliliśmy 300 osób. W 2017 roku jako miesiąc wznowienia kursów wytypowaliśmy wrzesień. Cały czas prowadzę zapisy dla osób, którym wcześniej nie udało się dostać. Wykonawcy muszą jednak brać pod uwagę to, że ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na poligonach i wiele osób oczekujących na szkolenie trudno dostać się z dnia na dzień. Niektórzy zapisują się z dużym wyprzedzeniem, co sprawia, że mogą ostatecznie nie dotrzeć na szkolenie. Kierujemy zatem wielką prośbę o przemyślane dokonywanie zgłoszeń.

Dołącz do grupy Autoryzowanych Dekoratorów!
Program dotyczy prowadzących działalność gospodarczą, zatrudniających do 10 osób.
1. KROK: SZKOLENIE
Odbądź szkolenie i zdobądź tytuł SREBRNEGO DEKORATORA
2. KROK: 400 PUNKTÓW
Zbierz 400 punktów w Programie Fachowiec z zakupu wybranych produktów Fox Dekorator – lista na stronie www.fox-dekorator.pl

3. KROK: ZDJĘCIA REALIZACJI
Prześlij zdjęcia pięciu swoich realizacji wykonanych z użyciem produktów Fox Dekorator na adres: fox_marketing@atlas.com.pl

Opinie uczestników

Kreatywna nauka to dla mnie najlepsza droga rozwoju!

Zachęcam do uczestnictwa w szkoleniach z efektów dekoracyjnych marki FOX. To bardzo dobry sposób na wypróbowanie prawie wszystkich dekoracji i różnych kombinacji wizualnych oraz kolorystycznych na konkretnych materiałach. Tu możemy „się bawić”, czyli robić to, czego nie zrobilibyśmy u klienta na ścianie. Wykonane na płytach próbki można zabrać, by później pokazywać je klientom. Uzyskany certyfikat jest przepustką do rozpoczynającej się niebawem nowej autoryzacji firmy ATLAS, a tam na pewno będą potrzebne zdolności manualne, które po części zdobędziemy podczas szkolenia.

Cenię praktyczne strony szkolenia na Srebrnego Dekoratora!
   
Chciałbym polecić uczestnictwo w szkoleniu na Srebrnego Dekoratora. Dzięki niemu pozyskałem niezbędną wiedzę na temat produktów marki Fox Dekorator. Miałem możliwość w praktyce przećwiczyć wykonanie najpopularniejszych efektów oraz poznać technikę aplikacji poszczególnych produktów. Szkolenie było bardzo dobrze zorganizowane. Otrzymałem strój roboczy, a także niezbędne materiały oraz narzędzia do pracy. Na koniec każdy uczestnik szkolenia został wyróżniony Certyfikatem Srebrnego Dekoratora.​

 

Artykuł ukazał się w magazynie ATLAS fachowca, numer 3 październik 2017 (29)

 

Kategoria 

Nasi partnerzy