Jak szybko kupić produkty budowlane w markecie?

Autor 
Opracowała: Dorota Michalska, Grupa ATLAS
31.07.2014Komentarze (0)

Jak zaoszczędzić czas robiąc zakupy budowlane przez telefon? Dzięki tej aplikacji stanie się to bardzo proste nawet w najdalszych zakątkach kraju. Ogranicza Was tylko dostęp do Internetu!

Leroy Merlin przygotował dla swoich klientów aplikację mobilną, dostępną na smartfony. W wirtualnym katalogu można znaleźć ponad 50 tys. produktów. Najważniejszą zaletą aplikacji jest to, że pozwala stworzyć własną listę zakupów i kupić wybrane rzeczy nawet bez rejestracji. Należy wspomnieć, że klient cały czas może śledzić postęp realizacji. Na tym jednak jej możliwości się nie kończą. Produkty można sortować według ceny, kategorii, opinii czy ilości komentarzy innych użytkowników. Aplikacja daje też informacje na temat dostępnych promocji i ofert specjalnych sklepu.

Dla tych, którzy wolą pójść do sklepu osobiście na pewno zadowoli możliwość sprawdzenia dostępności wybranych produktów w konkretnych lokalizacjach. Wyszukiwarka stworzona specjalnie na potrzeby aplikacji pozwoli na szybkie sprawdzenie parametrów wybranych produktów, nie tylko po nazwie, ale również po kodzie kreskowym. Ponadto, aplikacja wskaże dział, w którym  wybrane produkty się znajdują, co znaczenie oszczędzi czas zwykle poświęcony na poszukiwanie towarów. Dzięki czytnikowi do kodów EAN oraz QR będzie możliwość uzyskania potrzebnych danych technicznych produktów „od ręki”.

Aplikacja dostępna jest na telefony z najbardziej popularnymi systemami iOS, Android i Windows Phone. Po zainstalowaniu aplikacji mobilnej, Leroy Merlin przewidziało dla swoich klientów prezent w postaci 10% rabatu na pierwsze zakupy dokonane za jej pośrednictwem.

Aplikację można pobrać ze strony: http://aplikacja.leroymerlin.pl/

Źródło: http://www.sigma-not.pl/strona-5326-Zakupy.w.Leroy.Merlin.przy.pomocy.smartfona.html

Kategoria 
Tagi 
Leroy Merlin
aplikacja moblina

Nasi partnerzy