Kamień w rękach fachowców

20.10.2015Komentarze (0)

Wykonanie najróżniejszych prac z kamienia, niezależnie od przeznaczenia surowca, zawsze wymaga przygotowań i profesjonalizmu. Cenne wskazówki i porady, przydatne każdemu fachowcowi będzie można zdobyć na poznańskich targach kamieniarskich STONE (18-21 listopada).

Podczas targów specjaliści dowiedzą się więcej o właściwościach kamienia. Poznają maszyny, narzędzia, chemię kamieniarską i inne akcesoria pomocne w codziennej pracy w tym materiale. Uwagę z pewnością zwróci oferta firm Weha, Sklep dla Glazurnika, Grupa EGA, MC Diam czy Mekanika. Zaprezentują oni m.in.: tarcze do szlifowania, przecinarki, elektronarzędzia, materiały tnące i ścierne oraz wiele innych rozwiązań przeznaczonych do obróbki twardych materiałów – szkła i kamienia. Ofertę wystawienniczą wzbogaci odbywająca się równolegle  wystawa maszyn i urządzeń do obróbki szkła prezentowana w ramach Targów Branży Szklarskiej GLASS.

Dla Fachowców

W targowym programie zaplanowano kilka wydarzeń, które zainteresują zarówno przedstawicieli zakładów kamieniarskich, jak i inne firmy działające w branży:

  • bezpłatne szkolenia z obróbki i montażu kamienia oraz konglomeratów i spieków kwarcowych dla przedstawicieli branży budowlanej (stoisko firma EGA)
  • prezentacja nowego materiału Duke White na stoisku firma EGA
  • szkolenia z zakresu funduszy unijnych, błędów i usterek w kamieniarskich robotach montażowych

A ponadto:

  • konkurs na Mistrza Piaskowania
  • XIV Kongres Kamieniarski
  • warsztaty Projektowanie w kamieniu
  • wystawa „Historyczne Papiery Wartościowe w Branży Kamieniarskiej w Polsce i na Świecie" z kolekcji Tomasza Staniszewskiego

Dla zwiedzających

W tym roku kontynuowana będzie zasada: darmowy parking na terenach targowych dla osób, które aktywowały zaproszenie. Zwiedzający, którzy chcą otrzymać zaproszenie proszeni są o kontakt z Joanną Sypniewską (tel. +48 61 869 22 16, e-mail: joanna.sypniewska@mtp.pl).

 

Targi STONE zlokalizowane będą w pawilonach 7A, 8 i 8A.
Wstęp w dniach 18-20 listopada w godzinach 10.00-17.00,
21 listopada pawilony otwarte będą od 10.00 do 16.00.

 

Więcej informacji na www.stone.mtp.pl

 

Kontakt dla zwiedzających:

Joanna Sypniewska

tel. +48 61 869 22 16

e-mail: joanna.sypniewska@mtp.pl

 

Kategoria 
Tagi 
targi stone
kamień
targi budowlane 2015

Nasi partnerzy