Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy już z ATLASEM

Autor 
ATLAS
02.02.2015Komentarze (0)

 
ATLAS dołączył do grona firm wspierających Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy.

Stowarzyszenie działa od kwietnia 2001 roku, tworzą je osoby prywatne i firmy świadczące usługi z zakresu układania parkietów i podłóg drewnianych. Celem działania Stowarzyszenia jest promocja dobrego parkieciarstwa oraz integracja środowiska. Stowarzyszenie zorganizowało system szkolenia zawodowego, obejmujący szeroką ofertę szkoleń i kursów zakończonych egzaminami rzemieślniczymi. Pozwalają one uzyskać formalne uprawnienia do wykonywania zawodu i podnoszą zawodowy prestiż.

Współpraca ATLASA ze Stowarzyszeniem ma na celu przede wszystkim zbudowanie bliższych relacji z grupą specjalistów, z którą dotychczas nie mieliśmy mocno rozwiniętych kontaktów. Głównymi produktami z naszego asortymentu, jakie promowane będą wśród parkieciarzy, będą szybkosprawne posadzki cementowe SMS15 i SMS30, ale przy okazji postaramy się też przywrócić w tym zawodowym środowisku właściwą opinię i przekonanie do podkładów anhydrytowych.

W ramach współpracy ze Stowarzyszeniem planowany jest nie tylko udział ATLASA w regionalnych szkoleniach organizowanych w punktach sprzedaży specjalizujących się w asortymencie parkieciarskim. Jako partner wspierający będziemy też wspólnie ze Stowarzyszeniem obecni na imprezach targowych czy piknikach.

Najbliższe tego typu wydarzenie to  8 edycja Targów SIBEX, które odbędą się w dniach 20-22 lutego br. w EXPO SILESIA w Sosnowcu.

Kategoria 
Tagi 
osp
ogólnopolskie stowarzyszenie parkieciarzy

Nasi partnerzy