Supermarka nagrodzona

Autor 
ATLAS
01.07.2015Komentarze (0)

W maju na uroczystej gali konkursu Superbrands tylko w Polsce, ale i za granicą. ATLAS po raz kolejny odebrał dwie nagrody. Jesteśmy jedyną firmą, która dziewiąty rok z rzędu została wyróżniona.

Firma otrzymała statuetki – jedną przyznawaną najcenniejszym markom, oraz drugą przyznawaną firmom pochodzącym z Polski, które uzyskały najwyższe wyniki zarówno pod względem istnienia i pozycji w świadomości respondentów, jak i rekomendacji – Created In Poland Superbrands. Firma ATLAS już po raz trzeci z rzędu otrzymała oba wyróżnienia w kategorii „Materiały budowlane”, zaś tytuł Superbrands po raz dziewiąty. Dodatkowo po raz pierwszy w historii projektu nagrodzono markę profesjonalnych mas i gładzi szpachlowych GIPSAR, której producentem jest ATLAS.

Laureatów konkursu Superbrands wyłoniono w konsumenckim badaniu przeprowadzonym przez instytut ARC Rynek i Opinia. Proces certyfikacji składał się z dwóch etapów. W pierwszej części weryfikowano znajomość marki oraz skłonność do jej polecania. Po zebraniu i analizie danych o przyznaniu tytułu decydowała Rada Marek Superbrands – eksperci z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie marketingu, badań, strategii, reklamy i PR. W tegorocznej edycji w badaniu wzięło udział ponad 2400 marek oraz ponad 15 tys. badanych.

Kategoria 
Tagi 
superbrands
atlas wspiera fachowców

Nasi partnerzy